Kalendarz wydarzeń Drukuj help
Flat View
Rok
Widok miesiąca
Miesiąc
Weekly View
Tydzień
Daily View
Dzisiaj
Categories
Kategoria
Search
Szukaj
Nowość - gramy w słówka Pobierz jako plik iCal
Piątek, 27 wrzesień 2013, 17:15 - 18:15
Odsłon : 833

NOWOŚĆ - GRAMY W SŁÓWKA!

 

Temat: GRAMY W SŁÓWKA

Termin 27.09.2013, godzina 17.15-18.15

Miejsce: Akademia PINOCCHIO, ul. Kadłubka 41, Szczecin

Prowadząca: Agnieszka Jasicka

Cena: 20 zł

Informacje i zgłoszenia: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel.: 512 355 619, 502 584 726


Zamiast zwykłej lekcji angielskiego, od nowego roku szkolnego proponujemy dzieciom ZAJĘCIA Z GIER umożliwiających NAUKĘ SŁÓWEK z języka angielskiego.

Dzieci przychodząc na zajęcia przynoszą ze sobą listę słówek, których mają się nauczyć do szkoły. Maksymalna liczba uczestników zajęć do 4 osoby. Słówka wszystkich dzieci są przepisywane na małe karteczki, a następnie dzieci grają tymi sówkami w gry autorstwa prowadzącej zajęcia. Gry mają na celu zapamiętanie przez dzieci wszystkich słówek, jakie są w nich wykorzystywane, nauczenie się ich wymowy i pisowni.

Dzięki obecności na zajęciach dzieci z różnych szkół, uczestnicy nie tylko uczą się słówek potrzebnych im na lekcje w szkole, lecz także poszerzają swoją wiedzę o słówka innych dzieci.

Dzieci otrzymują na koniec spotkania opis gry i mogą ją stosować potem do nauki słówek wraz z rodzicem, rodzeństwem czy kolegami.


NUDNEMU WKÓWANIU SŁÓWEK MÓWIMY KONIEC!

Wróć