Kalendarz wydarzeń Drukuj help
Flat View
Rok
Widok miesiąca
Miesiąc
Weekly View
Tydzień
Daily View
Dzisiaj
Categories
Kategoria
Search
Szukaj
Klub origami Pobierz jako plik iCal
Sobota, 29 czerwiec 2013, 18:00 - 19:30
Odsłon : 784

KLUB ORIGAMI DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH


Termin: 29.06.2013, godzina 18.00 – 19.30 (sobota)
Miejsce: Paris Cafe, Słowackiego 8
Organizatorki i prowadzące spotkanie: wszyscy obecni
Koszt: wstęp wolny, sugerowany zakup czegoś w kawiarni
Informacje i zgłoszenia: tel.: 502 584 726, 501 971 418, e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zapraszamy wszystkich miłośników japońskiej sztuki składania papieru na kolejne spotkanie Klubu Origami w Szczecinie. W czasie zajęć będziemy składać kilka figurek od najprostszej do najtrudniejszej. Tematem będzie Lato, czyli Afryka.

Ideą Klubu jest wspólne składnie figurek, dzielenie się ciekawymi wzorami, zawieranie znajomości z osobami o podobnych zainteresowaniach.

Każde spotkanie może być prowadzone przez chętne osoby, po wcześniejszym zgłoszeniu się u organizatorki. Może mieć ono temat przewodni, ale nie jest to konieczne.

Wykonane figurki uczestnicy zabierają do domu. Możliwa jest wystawa prac uczestników po większej ilości spotkań.

Minimalny wiek uczestników to 16 lat.

 

Obowiązują wcześniejsze zapisy z powodu konieczności rezerwacji lokalu i materiałów. Proszę nie przychodzić bez zapowiedzi!

Wróć