Nasze propozycje - sprawdż

poprzednim miesiącu lipiec 2020 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 27 1 2 3 4 5
week 28 6 7 8 9 10 11 12
week 29 13 14 15 16 17 18 19
week 30 20 21 22 23 24 25 26
week 31 27 28 29 30 31

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

 

  
 Warsztaty organizowane przez:
   
       

Nasz warsztat to wspólna przestrzeń jaką sobie stworzymy by wśród innych kobiet i na łonie natury odnaleźć pogubione kawałeczki naszej duszy - nasze pragnienia, potrzeby, seksualność, witalność, ideały, emocje - te pozytywne jak i te nieakceptowane społecznie, takie jak lęk, agresja, gniew.
Sięgniemy do mądrości naszego brzucha, mroków naszych jaskiń. Wyruszymy na poszukiwanie naszego mitu osobistego. Poza tym skorzystamy z siły i wsparcia kobiet z naszej linii Przodkiń.
Wszystko po to by odzyskać nasze ciała, nas same.
Tydzień wśród przyrody pomoże nam się przybliżyć do naszych naturalnych cykli.
Specyfiką tego warsztatu będzie połączenie kilku aspektów pracy nad sobą - mitów, konstelacji, sztuki, medytacji, dywinacji, oraz wielu technik samorozwojowych.

 Co możesz zyskać poprzez uczestnictwo:
♀ Kontakt z wewnętrznym dzieckiem;
♀ Możliwość rozpoczęcia uzdrawiania własnego dzieciństwa, narzędzia do tego;
♀ Lepsze zrozumienie tego jaką kobietą jesteś i na jakim etapie życia się znajdujesz;
♀ Poznanie scenariuszy, jakie realizujesz – tych pozytywnych jak i destrukcyjnych czyli Twojego osobistego mitu;
♀ Wsparcie Kobiet/Bogiń, które szły tą ścieżką przed Tobą – rozpoznanie swojej wędrówki, poznanie możliwości rozwiązań problemów na drodze rozwoju.
♀ Zamknięcie starych rozdziałów w życiu.
♀ Rozpoznanie i rozbudzenie własnej kreatywności;

Dlaczego Boginie?

Trzy Boginie – Biała, Czerwona i Czarna symbolizują trzy etapy naszego życia, trzy elementy leżące u podstaw tożsamości kobiecej. Cykliczna natura sprawia, że archetypy te towarzyszą nam w życiu wielokrotnie. Każda z nas, czy to poprzez naturalny przebieg życia, czy to poprzez procesy jakie w niej zachodzą, jest tą, która: inicjuje, tworzy i niszczy. To trzy odwieczne twarze kobiety. Jeśli nie chcemy do którejś z nich się przyznać, zaburzamy własną integralność. Równowaga pomiędzy owymi trzema aspektami gwarantuje nam harmonijne funkcjonowanie. Kiedy jednak jeden z pierwiastków jest zakłócony, przekłada się to na nasze funkcjonowanie. Przykładowo brak Białej Bogini przejawia się jako niemoc planowania, rozpoczynania nowych zadań, inicjowania czegoś. Rezygnacja z aspektów Czerwonej sprawia, że nie umiemy się cieszyć tym, co mamy, brak nam sił by coś zmienić, nasze moce kreacyjne są zaburzone. Jeśli zaś rezygnujemy z aspektu Czarnej Bogini gdyż wydaje nam się, że ma tylko niszczycielski aspekt, nagle okazuje się, że nie potrafimy dokańczać spraw, bronić siebie, ani też zamykać pewnych rozdziałów życia.