Jestem edukatorem o podejściu holistycznym, zainspirowanym dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy szkolnej, gdzie skupiałam się na wspieraniu dzieci i młodzieży jako pedagog i obserwowałam ich trudności w obecnym systemie nauczania. Moja misja wyrosła także z pasji do działań artystycznych, które fascynują mnie od najmłodszych lat. 
W 2010 roku zrezygnowałam z pracy w szkole i zanurzyłam się w świecie sztuki. Zaczęłam eksplorować różne techniki, zaspokajając tęsknotę artystyczną, którą na długi czas odkładałam na bok na rzecz psychologii i pedagogiki. Obecnie realizuję swoje marzenia, prowadząc warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych, organizując artystyczne wydarzenia oraz inne formy twórczego wyrażania się. Moja misja edukacyjna obejmuje również nauczanie języka angielskiego poprzez kreatywne metody oraz zabawę. W mojej pracy stawiam na integrację sztuki z procesem nauki, co pozwala rozwijać nie tylko umiejętności językowe, ale także wyobraźnię i kreatywność. 
Dodatkowo, dzięki mojej pasji do tworzenia, wydałam książkę z autorskimi grami do nauki słówek w dowolnym języku, zatytułowaną "Gramy w słówka". W ten sposób pragnę inspirować i wspierać rozwój dzieci i dorosłych, tworząc przestrzeń do odkrywania i rozwijania talentów poprzez sztukę i edukację.

          Więcej informacji o angielskim tutaj.