Nasze propozycje - sprawdż

poprzednim miesiącu styczeń 2021 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 53 1 2 3
week 1 4 5 6 7 8 9 10
week 2 11 12 13 14 15 16 17
week 3 18 19 20 21 22 23 24
week 4 25 26 27 28 29 30 31

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń
 

KLUB MÓWCÓW ZAPRASZA NA SPOTKANIA


Termin: Środy, godzina 19.30
Miejsce: DGS Oxygen, Malczewskiego 26, Szczecin, piętro 2
Inwestycja: Wstęp wolny
Informacje i zgłoszenia: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Toastmasters International to organizacja wywodząca się z USA i mająca swoje oddziały na całym świecie. Jednym z nich jest szczeciński klub Passionate Speakers.
W czasie spotkań w przyjaznej atmosferze i kameralnym gronie zdobywamy podstawowe umiejętności liderowania i przemawiania publicznego, takie jak: przygotowanie i wygłoszenie krótkiego przemówienia, mówienie z zaskoczenia, świadomość swojej mowy ciała, kontrola płynności wypowiedzi, organizacja spotkania, prowadzenie dyskusji itp. Uczymy się także pilnować czasu wystąpienia i dawać innym osobom informację zwrotną, która je motywuje do dalszego rozwoju.
Dodatkowo to wszystko odbywa się w języku angielskim, co daje możliwość ćwiczenia używania tego języka na poziomie komunikatywnym.
 
Toastmasters to nie tylko edukacja, ale także doskonała rozrywka i okazja do nawiązywania nowych znajomości. Tematy poruszane w klubie są tak różnorodne jak różni są ludzie, którzy w nim uczestniczą. Obecność klubów w całej Polsce czy Europie daje możliwość wspólnych szkoleń, spotkań, wyjazdów turystyczno-rekreacyjnych i innych atrakcji.
 
Znasz angielski na poziomie komunikatywnym? Przyjdź, zobacz, sprawdź czy to co oferujemy Ci odpowiada i zostań z nami!
 
Zapraszamy!
 
Jeśli nie znasz angielskiego, a interesuje Cię przemawianie publiczne odwiedź naszych przyjaciół - Klub Sedina
Sedina Toastmasters spotykają się we czwartki o 19.00, Uniwersytet Szczeciński Mickiewicza 64 http://sites.google.com/site/sedinatoastmasters/