Nasze propozycje - sprawdż

poprzednim miesiącu sierpień 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 31 1 2 3 4 5
week 32 6 7 8 9 10 11 12
week 33 13 14 15 16 17 18 19
week 34 20 21 22 23 24 25 26
week 35 27 28 29 30 31

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

KLUB MÓWCÓW ZAPRASZA NA SPOTKANIATermin: Środy, godzina 20.00
Miejsce: DGS Oxygen, Malczewskiego 26, Szczecin, piętro 2
Inwestycja: Wstęp wolny
Informacje i zgłoszenia: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Toastmasters International to organizacja wywodząca się z USA i mająca swoje oddziały na całym świecie. Jednym z nich jest szczeciński klub Passionate Speakers.
W czasie spotkań w przyjaznej atmosferze i kameralnym gronie zdobywamy podstawowe umiejętności liderowania i przemawiania publicznego, takie jak: przygotowanie i wygłoszenie krótkiego przemówienia, mówienie z zaskoczenia, świadomość swojej mowy ciała, kontrola płynności wypowiedzi, organizacja spotkania, prowadzenie dyskusji itp. Uczymy się także pilnować czasu wystąpienia i dawać innym osobom informację zwrotną, która je motywuje do dalszego rozwoju.
Dodatkowo to wszystko odbywa się w języku angielskim, co daje możliwość ćwiczenia używania tego języka na poziomie komunikatywnym.
 
Toastmasters to nie tylko edukacja, ale także doskonała rozrywka i okazja do nawiązywania nowych znajomości. Tematy poruszane w klubie są tak różnorodne jak różni są ludzie, którzy w nim uczestniczą. Obecność klubów w całej Polsce czy Europie daje możliwość wspólnych szkoleń, spotkań, wyjazdów turystyczno-rekreacyjnych i innych atrakcji.
 
Znasz angielski na poziomie komunikatywnym? Przyjdź, zobacz, sprawdź czy to co oferujemy Ci odpowiada i zostań z nami!
 
Zapraszamy!
 
Jeśli nie znasz angielskiego, a interesuje Cię przemawianie publiczne odwiedź naszych przyjaciół - Klub Sedina
Sedina Toastmasters spotykają się we czwartki o 19.00, Uniwersytet Szczeciński Mickiewicza 64 http://sites.google.com/site/sedinatoastmasters/